| EvelinaToma a întrebat:

Am un Samsung Galaxy trend,l-am scapat din greseala pe trotuar si s-a spart display-ul. Faza e ca mai merge touch-ul doar pe jumatate de ecran. Stiti cumva cat costa schimbarea touch-ului? Sunt din Botosani, poate imi spuneti si unde il pot schimba!
Dau FUNDA celui mai util raspuns :3 happy

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! La un service.O sa coste, piesele originale suntfoarte scumpe.Un display ajunge la 150 lei.Touch-ul tot cam asa, deci sa ai la tine minim 300 lei! laughing

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Schimbarea touchului costa intre 150-300 ron ...nu stiu nici un loc unde il poti schimba dar incearca la Orange sau la un AFC.