| ANONIMrecords a întrebat:

Am un Samsung galaxy trend lite si de la un timp de vreme cand il aprind nu imi mai scrie Samsung adica nu se mai incarca...toata povestea a fost asa: am fost la bar si nu prea mai aveam baterie, am ajuns acasa l-am pus la incarcat si dupa ce s-a incarcat am incercat sa il aprind si imi scria Samsung galaxy trend lite si dupa trebuia sa apara sigla Samsung si sa se incarce dar in loc de asta s-a facut ecranul negru.....am incercat orice am dat hard reset, i-am scos bateria si tot nu vrea.ce as putea sa fac ca sa mearga in afara de al duce in service?

1 răspuns:
| FrumoasaFata a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura ca nu mai aveai baterie si sigur s-a sters ceva din software de asta nu imi plac samsungurile la software varza. si poate sigla ai uitat-o la bar laughing nu cred ca scapi fara servicewinking macar sa intrebi dc si cand ai money il faci