| Samsung112 a întrebat:

Am un Samsung i9100 galaxy s2 cu android 4.1.cum as putea sa il intorc la android 2.3?

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Du-l undeva, ca este dificil eu m-am chinuit la telefonul Samsung galaxy y ca nu stiu cine m-a pus sa ii pun eu android 4.0, ea avea 2.3. si cand il stingeam din butonul ala, si apasam din nou se vedea tot alb, banda de baza nu facea fata, i-am dat downgrade dar cu greu ca nu gaseam un android 2.3 bun, adica erau si piratate. nu fa prosti :]

| djdani2010 a răspuns (pentru djdani2010):

La telefonul lui soramea.

| Samsung112 explică (pentru djdani2010):

Dar, cum?