| mario6969stoica a întrebat:

Am un Samsung S10+ și nu se mai încarcă cu niciun încărcător fast charge doar cu încărcătoare normale.
Și în situația de fata se încarcă 100% în 5-6 ore.
Am încercat cu mai multe încărcătoare și nu e nicio diferenta, am curățat portul de încărcare și tot nimic
Aveți idee ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te lasa bateria.

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa fie de la port, i s-o fi rupt niste conectori și de aia nu se mai incarca cum trebuie.
Posibil sa fie și bateria, de asemenea, asta daca se incarca greu și se descarcă super repede, dar daca nu, înseamnă că e exclusiv la mufa.
Încearcă să-l duci la un service și vezi cam cat ar costa înlocuirea mufei!

| literallythesamebruh a răspuns:

De cât timp se întâmplă chestia asta? Ai observat ceva probleme la portul de încărcare? Ai folosit un încărcător original?