| mihay198722 a întrebat:

Am un Samsung s3 si cand intru pe net prin mega nu merge ca sa trimit sms pe facebook,imi arata ca se conecteaza si asa ramane,in schimb cand ma conectez prin wifi merge, mb am destui, ce problema sa fie oare? mersi mult

Răspuns Câştigător
| denys2000 a răspuns:

Sau incearca sa facu setarile la net. Daca esti Orange intra la *100# si dai pe 9 la serviciu si acolo cauta despre setarile pentru internet

6 răspunsuri:
| tpufree a răspuns:

Salut Problema este simpla trebuie sa dai un restart la telefon si dupa ce i-ai dat ii refaci setarile iti va merge 80%

| denys2000 a răspuns:

Activeaza-ti datele mobile si vezi sa ai semnal. si sa ai aprox 50Mb ca sa iti mearga.

| mihay198722 explică (pentru denys2000):

Normal denis ca activez datele mobile, si am peste 50 mb, netul merge doar ca sa trimit mesaje pe fb nu merge

| mihay198722 explică (pentru tpufree):

Adica sa ii fac setarile din fabrica?

| mihay198722 explică (pentru denys2000):

Asa am facut, i-am reinstalat din nou setarile si vad ca acum merge, mersi mult denyswinking

| denys2000 a răspuns:

Cu placere