| silviutzu17 a întrebat:

Am un Samsung Star 3 si am pe el sistemul de operare Bada. As putea instala Android? Daca da cum.Multumesc frumos

Funda

Răspuns Câştigător
| Bogdan4688 a răspuns:

Fii atent, tu nu poti instala un alt sistem de operare(Adica: Android, Bada etc.) sistemul de operare il are telefonul, tu NU poti sa il schimbi pentru ca asa sunt telefoanele fabricate.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi instala Android pe acest model de telefon!

Toate cele bune.

| Alecsander98 a răspuns:

Nu, nu poti. Ai putea sa-ti cumperi un telefon care are android, gen Samsung galaxy y sau Samsung galaxy mini 2 sau etc.