| noproblem18 a întrebat:

Am un Samsung Wave Y GT S 5380 D, Si vreau sa bag pe el neaparat Spyke, daca poate cineva sa ma ajute in legatura cu asta, astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

NU cred ca poti pentru ca telefonul e pe platforma Bada.

| noproblem18 explică (pentru eandopuncttk):

Nu merge ai dreptate si pentru asta meriti funda.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar exista versiune care rulează pe acest model de telefon - vezi linkul :
http://www.umnet.com/mobile-software/0-5202-631-java_j2me_apps-0

http://badahub.com/2011/01/skype-for-samsung-wavejava.html

Toate cele bune.

| Mirel_8882 a răspuns:

Intra pe skype si iti da acolo sa downloadezi exact pentru telefonul tau.sau intra pe google de pe telefon si scrie skype si iti va genera exact pentru platforma pe care o detii

| officiall a răspuns:

Salut. Presupun ca telefonul are Android. Iti faci cont pe Google Play si acolo ai aplicatia Skype. Se instaleaza usor pe telefonul tau. Sper ca te-am putut ajuta. Bafta!

| noproblem18 explică (pentru officiall):

Salut,multumesc pentru idee iti voi da funda daca merge big grin