| ionel27ro a întrebat:

Am un telefon Acer z530 T02 si am observat cad dau să filmez, filmeza full hd 3 gp si din acest motiv nu-l pot pune pe tv direct fără să-i mdofic formatul.Dau funda celui care mă ajută să pot filma full hd mp4 pentru al putea pune direct pe un tv Philips full hd.Multumesc anticipat pt ajutor

1 răspuns:
| Zamfirescu_Lucian_1995 a răspuns:

Nu merge sa il pui HD pe televizor pentru ca e de la legatura,dar ai putea, daca, desigur, televizorul este SmartTV, sa fie conectat la aceeasi sursa de wi-fi ca si telefonul.