| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

Am un telefon Allview a5 smiley dual sim. Problema e in felul urmator: cand na suna cineva nu canta soneria ci vibreaza am incercat peste tot.Dar nimic va rog ajutatima

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Dar cand dai la muzica se aude? Adica doar cand iti suna nu se aude?

| Haidau_Nicoleta_1980 a răspuns (pentru anonim66231):

Aceiasi problema o am si eu si nici cand ascult muzica nu se aude se aude numai daca bag castile

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut intra la meniul telefonului la setari si dupa la setari audio si dupa intra la general si cauta tipul de sunarie si alege melodie sau suna ceva de genu, deci la setarile audio trebuie sa setezi suna sau vibreaza. Daca. nu sti cum sa ajungi la setari cere ajutorul unui prieten sau vecin care stie sa foloseasca telefonul mai bine decat tine.Succes

| Haidau_Nicoleta_1980 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu si nici cand ascult muzica nu se aude se aude numai daca bag castile