| Paslari_Darius_1987 a întrebat:

Am un telefon Htc iar memoria interna imi este de 4 GB, nu pot sa imi pun multe aplicatii, de aceea mi-am cumparat un card SD. Problema este ca toate informatile imi intra in memoria interna si nu in card-ul SD care este de 16 GB. Cum pot sa rezolv asta?

2 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Problema de la setari. Daca mai poti du-l in garantie si zi-le exact ce vrei de fapt.
Eu asta am facut....Altceva nu ai ce sa faci.Sunt setarile din fabrica ale telefonului.
Funda?

| VladyXR a răspuns:

Setari -> Aplicatii -> Toate -> Aplicatia respectiva -> Muta pe SD card atat bafta!