| JOJO19 a întrebat:

Am un telefon Huawei Ascend Y300 si am probleme cu memoria. Pe telefon am 1, 5 Gb disponibil si daca fac 3-4 fotografii, se ocupa tot spatiul si cand bag card de 2 Gb, din cateva melodii este ocupat si cardul. Am restorat memoria interna si cardul si tot la fel imi face. Ce sa fac? dau funda. Pup

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate sa ai vreun virus pe telefon? Am intalnit chestia asta la cineva, am legat telefonul la pc cu un cablu de date, am scanat tot cu un antivirus si a mers pe urma.
Daca dupa ce faci asta face la fel, incearca cardul tau in alt telefon sau alt card sa vezi daca face la fel.
Incearca sa instalezi si un antivirus pe el sa vezi cum se comporta.