| RiasX a întrebat:

Am un telefon LG Optimus L5 E-610 si l-am rootat ca sa ii pot baga fonturi, etc... si s-a restartat dintr-o data si a ramas asa, cu sigla de la LG si se incarca. Am stat 1 ora, am scos bateria, am bagat-o, nimic, nu pot intra nici in recovery mode, nimic! Ma puteti ajuta?
Dau Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Resoftare trebuie l-ai dat peste cap softu

http://www.modifyandroid.com/......e610-e612/

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, iti spun din propria experienta, am avut un Lg Optimus L5, tot asa blocat cu acel logo, este o eroare de soft. Du-l la firma de unde l-ai cumparat si o sa-l trimita la service, in 1-2 saptamani o sa-l primesti!
Si inca in sfat, cumparati alt telefon, mie mi s-a parut cam slab, se blocheaza, merge sacadat!

| marcela290 a răspuns:

E o eroare de la soft. Incearca sa il resoftezi

| Varan_Beni_1996 a răspuns:

Exact la fel am patit si eu. Poti sa il lasi cat vrei ca nu se mai aprinde. Eu am mers la reparatii telefoane fiindca nu mai avea garantie si l-am resoftat.