| Plushul a întrebat:

Am un telefon LG si un card de memorie Samsung.Am reusit sa pun melodii in telefon dar imi arata ca sunt necunoscute si nu le accepta.Ce ar trebui sa fac? Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le covertesti in cell phone(h.263 3GP). Adica, daca le-ai copiat de pe un calculator, poate sunt in alt format, si trebuie sa le convertesti in formatul pentru telefon, cel care ti-am zis.Descarci YTD(youtube downloader si are o optiune unde conertesti in ce am spus, abia dupa ce le-ai convertit in formatul acela, le copii pe telefon.