| lapte1cucereale99 a întrebat:

Am un telefon mai vechi (Samsung galaxy j1) si i-am uitat parola (cu litere) si nu stiu cum sa il mai deblochez. Am incercat sa il repornesc, sa ii scot bateria, sa imi reamintesc parola dar nu stiu. Va rog sa imi raspundeti daca stiti cum sa il deblochez.

Răspuns Câştigător
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Incearca sa ii dai reset din butoane dar vei pierde tot de pe el. Ai aici un tutorial in caz de te ajuta cu ceva: https://devicebox.ro/......alaxy.html

dar iti recomand inainte sa incerci sa scoti datele din el daca ai ceva de salvat pe pc/ laptop prin usb sau ceva. alt cumva numai daca te duci cu el la reparat dar la fel o sa ti-l reseteze din butoane