| abigailemily a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 530 si nu mai stiu parola de parola de la contul Microsoft. Ce pot sa fac pt a o obține?

Răspuns Câştigător
| SoyAmi a răspuns:

Ai niste optiuni la am uitat parola.Si eu am patit la fel dar mi.a fost foarte greu sa raspund la intrebari de genul *Scrie 5 mailuri cu care corespondai cel mai mult* si mi-am facut alt cont pentru ca dupa ce ca am astptat destul de mult timp ca sa primesc acceptul sau dezaprobarea mi s-a zis ca nu am fost destul de specifica.