| madalinuk a întrebat:

La telefon nomia lumia 520 cum schimb parola la contul Microsoft? funda urgent mersi :*

Răspuns Câştigător
| Scorpio8012 a răspuns:

Pur si simplu intri pe https://account.live.com/Password/Change, iti schimbi parola de acolo si acest lucru o sa se observe si pe telefon. happy

| Gabriel_Priciu_1992 a răspuns (pentru Scorpio8012):

Si email-ul cum il schimbi din telefon ca nu merge sa.l sterg. (am gresit emailul si vreau sa.l scriu din nou Nokia lumnia 520)

2 răspunsuri:
| madalinuk explică:

Sa resetezi telefonul Gabriel_priciu_1992winking ATENTIE MARE telefonul va fi ca si cand l-ai cumparat, ce ai avut o sa se steargawinking