| romtelecom69 a întrebat:

Am un telefon :Orange pasadena, si se incarca foarte greu! in 12 ore se incarca complet! si cu calbu de date si cu incarcatoru este aceiasi situatie. ce poate sa aiba?

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

E posibil sa nu mai faca bine contact incarcatorul cu mufa telefonului, dar daca aceiasi situatie e si cu cablul de date inseamna ca mufa de la telefon e devina si in cazul asta eu iti sugerez sa mergi cu el la un specialist sa til repare.
ori poate ca e devina bateria si trebuie schimbata.

| feraryyy78 a răspuns:

Nu are nimica, telefoane d-astea de-a firmelor de telefoane (Orange, Vodafone, cosmote) is niste facaturi foarte slabe din orice punct de vedere, mai ales anatomia lor.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Cumpara-ti un telefon nu o jucarie.