| Clipa_Bianca_1998 a întrebat:

Am un telefon Orange zali si l-am spart de nervi, pur si simplu incercam sa-l indoi, si mi-a iesit... si acum la jumatate de ecran nu merge touch-ul. Ce pot sa faaac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-l la reparat.Desi ti-as recomanda sa nu iti mai cumperi telefon daca nu stii sa iti stapanesti nervii.

| Intruder19 a răspuns:

Te duci la service si schimbi touch-ul. Treaba asta te duce cateva sute de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telefonul la service, iar tu la psihiatrie pentru tratament.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Sa mergi la un service de telefoane si sa-l repari.