| Alexandra_Ale_1991_ptQZ a întrebat:

Am un telefon pe care apare ca "din pacate DMG s-a oprit" si nu pot sa fac absolut nimic l-am inchis si deschis de 100 de ori, ce pot sa fac? (E Allview)

2 răspunsuri:
| Vali241 a răspuns:

Incearca sa-i dai resoft

| Savver a răspuns:

Reset factory - trebuie sa ti apsat pe volmul de jos si pe butonul aprinde/stingere trebuie stin inainte pentru ca nu va functiona. Apoi da in jos din buntonul de volume -wipe data /reset factory dai acolo apoi iesi apesi pe butonul de stingere daca nu merge du-te la un service specializat in telefone