| ReignForest a întrebat:

Am un telefon Samsung A51 și vreau să cumpăr altul de la Vodafone(pentru că abonamentul va expira în curând)? Să cumpăr tot Samsung? Sau altceva? De preferat să aibă android 13 sau 12 și bateria să fie mai mare. Ce îmi recomandați?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi de preferat sa cumperi cu banii in mana, bineanteles cand ii ai. La abonament il mai platesti inca o data ca preț. Mergi pe Samsung daca ai aceeasi preferinta.

| sierra1 a răspuns:

" Să cumpăr tot Samsung? Sau altceva?"

nu te poți... uita strâmb la plăcerea omului așa că tu ce ai dori?

| NLS a răspuns:

OnePlus Nord 2T
OnePlus 10T

Realme 9 Pro+ (i l-am facut cadou tatalui la inceputul lui decembrie, e demential, face poze mult mai bune decat ma asteptam)

A53
A52s (preferatul meu, daca il gasesti pe undeva)

Motorola Edge 2022

4500mAh sunt suficienti, daca stii sa iti dezactivezi aplicatiile inutile cu ADB.
Singurele telefoane pe care nu le-as chinui cu ADB sunt Pixel-urile, dar nici acolo nu sunt chiar sigur, caci si Gogu' integreaza multe porcarii in ele ce nu se pot dezactiva din meniu.

| cfrtobias a răspuns:

De ce sa cumperi cu abonament? ca iesi mai scump, cumperi cand ai toti banii peste cateva luni de pe Emag sau de altundeva Samsung s23 sau A52S 5g

| helpforyou a răspuns:

Daca esti obisnuita cu Samsung, tot Samsung ar fi de preferat.
Asta daca nu ai alte recomandari sau doleante.

| helpforyou a răspuns:

Eu merg doar pe Samsung de multi ani. Sunt foarte multumit. Dar fiecare avem neviu diferite in utilizarea telefonului, asa ca adapteaza la ceea ce ai nevoie.

| AjutoameniipeTPU a răspuns:

Eu iti recomand telefon de la xiaomi, am si eu si este foarte bun.

| Anonim89395 a răspuns:

Eu recomand telefoanele din marca xiaomi redmi. Bateria time foarte mult si se incarca rapid, are 128gb memorie si 8gn RAM, o camera de 108mp si este destul de ieftin. Insa daca deja esti obișnuita cu Samsung poti opta pentru un model de Samsung mai nou.