| Nick2001 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 si de ceva timp nu mai functioneaza cum trebuie. Daca pornesc wi-fi-ul si intru pe o aplicatie... ecranul se bruiaza, cade reteaua si se blocheaza. Trebuie sa ii scot bateria ca sa isi revina. Si dupa ce ii scot bateria si o introduc inapoi, si il pornesc imi arata baterie mai putina chiar si cu 50%... daca telefonul e la incarcat nu se blocheaza. L-am dus si la service si mi-au reinstalat soft-ul dar e la fel.Ce as putea sa fac cu el?

4 răspunsuri:
| PamPam123 a răspuns:

Am si eu s3 si am cam acelasi probleme.L-am dus de 5 ori la garantie si tot nu i-au facut nimic. Merge bine doua zile, apoi iar. Nu e de la soft, e de la placa de baza, mie mi-au schimbat-o de doua ori deja. Invatatura de minte, data vitoare, eu personal, nu imi mai iau Samsung.

| PamPam123 a răspuns (pentru PamPam123):

Aceleasi*

| biancabatausa a răspuns:

Reseteazati telefonul...

| AlInA12A123 a răspuns:

Heii, am si eu un Samsung galaxy a 3, nou, si dintr-o data s-a blocat touchscreen'ul si nici nu mai pot sa il inchid, si m-am gandit sa-i scot bateria, dar nu am nici cea mai mare idee unde e laughing. Ma poti ajuta te rog?