| sportsagaRO a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y pro b5510 si voiam sa stiu daca, la tastatura se poate schimba culoarea [roz-mov] in alta sau scoate.
Si daca mai are cineva acest telefon, sa-mi spuna daca a avut probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Salut eu am avut acest telefon si este foarte bun dar din cand in cand se mai blocheaza din cauza memoriei insuficiente.ii poti schimba tastatura dar greu, foarte greu si te costa ceva, stiu ca verisoara mea a dat 50-70 lei.