| GabyG a întrebat:

Poate cineva (cine detine) Samsung Galaxy Ace 2 sa-mi spuna daca a avut probleme cu el? Pentru ca ma gandesc sa imi cumpar si nu sunt sigur daca are probleme (restartare telefon, probleme cu wifi sau nu mai stiu ce). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| gabrielul01 a răspuns:

Nu sunt probleme cu el daca nu bagi aplicatii in el iti spun din experienta! O data ce bagi aplicatii pe el de pe net sau de pe androidmarket incepe telefonul sa mearga din ce in ce mai greuul! De exemplu :sa inre in meniu dupa 2 secunde de la apasarea acestuia, touch-ul reactioneza mai greu la comenzile aplicate estc bateria tine mai putin! Ti-am spus un adevar!

| GabyG explică (pentru gabrielul01):

Si eu detin un telefon cu android si este adevarat ce spui, numai ca eu ma refeream daca ar avea probleme gen : sa se inchida telefonul fara motiv sau sa aiba alte erori.

5 răspunsuri:
| Stefanx a răspuns:

Eu cunosc multe telefoane, dar acest telefon poate fi unul foarte bun, dar depinde de numarul copiilor facute de la original daca este de ex: al 145 copie e bun trebuiue sa fie pana in 200 daca sunt peste nu o sa tina mult. Daca til iei foarte bine dar sa te uiti pe net la primul telefon ca asta original daca are in jur aceleasi functii cu care vrei sa il cumperi tu e foarte bine, nu conteaza daca are stearsa adaugata sau schimbata o functie doua. Doar trebuie sa fie asemenetor cu cel original si asa e bine.

Oricum la telefoanele noi Samsung o sa te tina foare mult la fel ca Nokia. Dar tu ai putea sa iti iei un model din asta cum vrei tu, dar iti sugerez un telefon Nokia pe tackh-screen. fa cum vrei dar sunt bune amandouo modelele Si Samsung Galaxy Ace 2 Si Nokia.

Funda?

| GabyG explică (pentru Stefanx):

Da. pai chestia e ca vreau sa raman pe android. nu vreau sa ma mut la symbian/windows phone. De asta am intrebat de telefonul asta. sa stiu daca in general are probleme cu softu` sau alte probleme destul de importante.

| Stefanx a răspuns:

Dar in continuare ca sa-ti zic adevarat primii 4 ani n-o sa ai probleme cu el.

| Stefanx a răspuns:

Si inca ceva mam uiata la raspunsul dat de gabrielul01 si are dreptate daca faci asa o sa trebuiasca sal formatezi adica sa il restaurezi la toate optiunile din fabrica si sa stergi ce iti mergea greu dupa card ca sa iti mearga din nou bine.