| AndreiIatan a întrebat:

Am un telefon Samsung gt-e2230. Cand i-am dat resetare la setari din fabrica ca mergea foarte greu...se aprinde scrie firma lui si de acolo nu porneste si se si restarteaza odata la 5-10 min...ce fac?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Service "scrie" pe el!
Din PĂCATE, telefonul este foarte vechi şi nu cred că merită să-l duci la Service pentru resoftare sad

Toate cele bune!

| Danny_Daniel_2001 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema la un Samsung.Trebuie reinstalat softul.Eu l-am reinstalat cu Odin. Poti cauta pe youtube tutoriale, de exemplu