| anonim_4396 a întrebat:

Am un Vodafone smart 3 si de ceva timp ma chinui sa il incarc. cand bag mufa de la incarcator trebuie sa misc... garantia acopera astfel de probleme? crying

Răspuns Câştigător
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Incearca sa folosesti un alt incarcator, e posibil ca al tau sa fie defect. In cazut in care e din cauza telefonului, garantia ar trebui sa ti-l repare. Succes!

1 răspuns:
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Pai depinde de telefon daca ai telefon performant de la o firma buna ti-l acopera daca nu e performant si e de la o firma proasta nu-ti acopera si te mai prostesc sa-ti ia bani