| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut că unele persoane au în biografie la Instagram cuvinte cum ar fi: Sportiv, Fotograf, Editor și au culoare gri și îți face contul să pară de vedetă. Cum se face asta?

Răspuns Câştigător
| Angelina03 a răspuns:

Setări > Cont > dai scroll > Schimbă tipul contului > Schimbă la un cont profesional > Alegi ce vrei de acolo si gata happy

1 răspuns:
| wpAbby a răspuns:

Intra pe profilul tau. Apasa pe cele 3 liniute din dreapta sus. Apasa pe Setari. Apasa pe Cont. Apasa pe "schimba la un cont profesional".