| Larisaaaa a întrebat:

Am voie cu selfie stick-ul in avion? In bagajul de mana? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ai voie.

| MariaCristina100 a răspuns:

Bună seara, Larisa!
În avion ai dreptul să fi cu el în bagajul de mână, liniștită...
Însă, NU-L POȚI FOLOSI.Deoarece telefonul trebuie dat pe mod avion fie să-l închizi, deoarece undele magnetice interferează cu cele ale avionului.Iar dacă telefonul e cam...Inutil.Atunci numai pot spune ceva despre selfie-stick.
Să ai o seară minunată! Dacă nu voi mai apuca să-ți răspuns la unele-ntrebări... Sărbători de primăvară fericite! Hristos a înviat!