| JohnnyLike a întrebat:

Am Xperia E si nu pot transfera fisiere din telefin in calculator.
1)fac o poza,, in telefon vad poza
2)bag cablu de date ca sa pot face transferul
3)dupa ce se conecteaza telefonul la calculator intru in in folderul imagini si nu apare poza! si nu intelegg

le vad doar pe alea care le-am bagateu din pc in tel! dar celalante care sunt facute de mine nu le citeste

Dau poza

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa selectezi optiunea din meniul telefonului, in momentul in care il conectezi la pc

| sltlp a răspuns:

Vezi fie la setari fie in bara de notificari cum conectezi telefonul la pc.
2. daca ai un cod de deblocare la telefon, cand coenctezi telefonul, sa ai telefonul deblocat.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Probabil pozele facute cu telefonul nu sunt salvate pe cardul de memorie SD. Cauta-le in memoria telefonului.