| Nynush a întrebat:

Nu stiti de ce nu imi deschide calculatorul diskul (F/) adica, folderul care imi apare daca imi conectez telefon printr-un cablu de date de la un telefon?! De fapt, il deschide, imi arata folderele din el, cum ar fi :muzica imagini, insa nu imi deschide folderele respective, ca sa copiez fisiere... Help please! happy

1 răspuns:
| AlexMoss a răspuns:

Pai vezi daca e conectat bine mufa din disk F ca am patit si eu odata si nu era pus bine cablul(SATA/Pamblica) in fine dca nu e asta du-te linistit la un service