| janet02 a întrebat:

Am zi eu o intrebare; cum sterg o poza din galerie, de pe Instagram? Am un telefon Nokia 3, atunci cand incarc o poza, mi se dubleaza si daca primesc poze pe whatsApp imi apar si in galerie pe Instagram.Deci,cum pot sterge dublurile din galerie de pe Instagram?
Multumesc!

1 răspuns:
| BounCeFTW a răspuns:

Telefoanele Nokia trebuiesc tinute in expozitie alaturi de celelalte opere ale lui Eminescu, Si nu trebuiesc folosite pentru ca este foarte probabil sa ia foc doar la prima utilizare de peste mii de ani.