| Addutzssa a întrebat:

Am cumparat un telefon Samsung GT-S5300 si, am un folder la poze unde apar unele poze pe care le-am sters. Si nu pot sterge acest folder sub nicio forma! Ce pot face ca sa-l sterg, sa nu imi mai apara pozele acelea in galerie? [ sunt salvate in telefon, nu pe card ] Funda.

4 răspunsuri:
| misker a răspuns:

Si eu am acelasi telefon ca si tine.Transfera pozele pe card si dupa aceea le stergi.

| Addutzssa explică (pentru misker):

Pai cum le transfer? E nou ..de asta nu stiu cum.

| misker a răspuns (pentru Addutzssa):

Pai le muti.

| Addutzssa explică (pentru misker):

Pai unde trebuie sa dau? Poate tu stii ca ai acelasi telefon ca mine big grin.