| anonim_4396 a întrebat:

Anutu benchmark e gratis daca intru pe telefon si il instalez sigur nu ma va taxa?

Răspuns Câştigător
| xAnonimMM a răspuns:

E complet gratis

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu te va taxa. Este 100% gratis.

| angel74dm a răspuns:

Şi la întrebarea de acum 15 minute şi la asta ai greşit numele, este Antutu, nu Anutu... Şi acolo şi aici ţi s-a răspuns că este gratis, oricum la fiecare aplicaţie care costă bai, preţul este afişat pe pagina acesteia. Nu poţi să-l instalezi până nu plăteşti, aşa că nu ai cum să iei ţeapă, deoarece trebuie să dai banii înainte...

| katerina025 a răspuns:

Da sigur ca e gratis nu-ti fie frica.Instaleaza-l si fa-ti si teste cu el nu te taxeaza.