| notsurewhoiam a întrebat:

Cum pot sa intru pe net de pe telefon gratis? funda!:*

Răspuns Câştigător
| nikollee92 a răspuns:

De curand am vazut ca poti sati testezi gratis netul pe telefon gratis.Intri la *100# dai ramura 2 oferte apoi oferte de date si apoi la 1 este testeazati netul pe telefon gratis.o saptamana ai net gratis.asta doar dk ai setarile facute. apropo inca ceva asta daca esti la Orange.happy te pup fundita:X

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Suni la *100# si dai la oferte de date
Alegi o oferta si gata
funda?

pa, pa

| bogdan1011 a răspuns:

rolling on the floor ai vrea tu, ce bine ar fi daca toti am puteam umbla gratis pe net de pe telefon

| SexAndDrugs a răspuns:

Poti sa intri pe net numai daca esti conectat/conectata la Wi-Fi doar gratis. Sau la Vodafone poti cateva saptamane bonus

| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Daca esti pe Vodafone, poti primi de la un alt nr(voda) 15 mb-o zi gratis! 1 cadou pe saptamana.

| Bibi_5122 a răspuns:

Pai...poti sa te conectezi la un WLAN de prin zona in care esti happy

| Daniela_Bors_1974 a răspuns:

O747545130 cum pot intra pe internet de pe telefon?