| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva iPhone 5? merita, sau mai bine astept iPhone 5s? Mersi

Răspuns Câştigător
| Hikarie a răspuns:

Eu am iPhone 5 si imi place foarte mult. Sincera sa fiu este un telefon bun si ti l-as recomanda. Am incercat mai multe tipuri de iPhone pana acum (2g,3g, 3gs, 4, 4s) si iPhone 5 imi place cel mai mult.

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Depinde daca ai 4s deja nu se merita iphone 5 mai bine astepti 5s. daca nu ai atunci se merita...

| Alexxutzu14 a răspuns:

Frate daca chiar vrei iphone e treaba ta dar un s3 sau note2 e mai bun si mai ieftin si daca nu ma crezi compara-le.