| alexandra19961996 a întrebat:

Are cineva Orange san remo? e bun? funda?:*

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Am eu, da e foarte bun ia-ti si tu unul nu costa multhappy
Android 4.1 Jelly Bean
Procesor Mediatek MT6577 1GHz dual-core
4GB memorie, 1GB ram
Dimensiuni: 133 x 67.5 x 8.0 mm, greutate: 110g
Display: 4.66" IPS, rezoluție 540 x 960 pixeli, 16M culori
Rear camera: 8MP, 8x digital zoom, autofocus, LED Flash, video 720p @ 30 fps, front camera: 2MP
Baterie 1800 mAh
Fabricat de Alcatel

| alexandra19961996 explică (pentru Diavolcata):

Si imi poti da mai multe detalii despre el? te rog?

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

San Diego este primul Intel smartphone alimentat pentru a fi lansat în Europa, de ambalare un single-core Atom Z2460 procesor de 1, 6 GHz, care susține compania va depasi cel mai concurente dispozitive de dual-core Android.
San Diego este programat pentru lansare în Marea Britanie, la 6 iunie, la 15.50 lire sterline pe lună pe un contract de doi ani sau £ 200 pe un pay-as-you-go afacere.
Funda?

| alexandra19961996 explică (pentru Diavolcata):

San diego? eu vorbeam de san remo si nu ma refeream la genul asta de detaliilaughing dar mersi oricum :*

| IulianDornianu61 a răspuns:

Hristos a Inviat!
Il am, e bun.
Pa pa!

| Lucas3031 a răspuns:

E foarte bun