| Anonimow a întrebat:

Are cineva Samsung galaxy mini 2? daca da ziceti si mie cat va tine bateria... funda

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

"Standard battery, Li-Ion 1300 mAh

Stand-by Up to 540 h (2G) / Up to 420 h (3G)

Talk time Up to 11 h 20 min (2G) / Up to 6 h 50 min (3G)"

Pentru specificaţiile tehnice vezi linkul SURSĂ :

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

| COOLboY a răspuns:

O colega are Galaxy Mini 2 si ii lasa pe toti colegii sa se joace in fiecare pauza, totusi bateria ii tine vreo 1-2-3 zile, la putere maxima. Deci cred ca bateria nu e o problema... rolling on the floor

| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.daca ai reformatato adica de trei ori cate 12 ore cu telefonul inchis poate sa te tina 3-4 zile.pe mine atat ma tine cu muzica si net.ps-anumite detalii nesemnificative la telefoane conteaza pe viitor.BAFTA happy

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Am avut, 2 zile ma tinea bateria in conditii de utilizare un pic peste normal, dar si cate 2 zile si jumatate.

| Gore_Razvan_1998 a răspuns:

Am eu nu de mult m-i l-am luat dac te joci si asculti muzica si esti pe net te tine 3 zile dac esti numa pe net si nu faci altceva cu el te tine 5 zile jumate.