| Adriiana001 a întrebat:

Are cineva Samsung Galaxy Trend Lite? Vi se intampla sa mearga greu, sau sa vi se blocheze in jocuri ( Temple Run, Subway Surfers, etc)? Ce pot face? I-am dat resetare, si acum mai am decat 2 aplicatii si tot mi se blocheaza.

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Buna. Am eu, si tot asa imi face. Cred ca esti o problema in general la telefoanele acestea. Pentru ca nu sunt potrivite..pentru jocuri foarte mari. Incearca sa-ti iei jocuri mai mici. si foarte putine. In rest nu ai ce sa faci.Incearca sa-l duci la garantie daca ai.
Dar altceva.nu cred ca poti face