| angelamaria a întrebat:

Mi-am instalat pe Samsung Galaxy Trend Lite Subway Surfers si Temple run si cand intru pe ele merg foarte greu, se blocheaza. La inceput mergea bine. Care poate fi cauza?

2 răspunsuri:
| Hatze9000 a răspuns:

Incearca sa descarci si din alta parte, nu e buna aplicatia, daca nu, inseamna ca teleonul nu suporta sau ai prea multe aplicatii instalate

| angelamaria explică (pentru Hatze9000):

Am descarcat din Play Store ambele aplicatii. Le am pe cele de ma i sus instalate si mai am Pou si Facebook. Am android 4.1.2.