| zickuo a întrebat:

As dori sa imi cumpar telefonul Allview P6 Life. Si am gasit husa dar nu stiu daca e compatibila.

http://www.emag.ro/search/Allview%20P6%20Life%20husa

Acolo arata P6 Stony, oare e compatibila? As dori sa fie fixa...

Răspuns Câştigător
| IonutZidaru01 a răspuns:

Salut! Husa de preferat ar fi sa o ai pentru modelul ei! 2. Allview e o firma noua de telefoane care nu prea au experienta! iti spun pe propria piele : mi-am luat un a5duo si dupa o saptamana mergea ca melcul! Oricum sper ca te-am ajutat

| zickuo explică (pentru IonutZidaru01):

Atunci oare sa imi iau un Lenovo a536?

| IonutZidaru01 a răspuns (pentru zickuo):

Da! Un Lenovo a536 nu are pic de lag si ruleaza jocurile bine ( daca vrei pentru jocuri ) Face poze bune si filmari bune.

3 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, cred ca este