| Gaby_Marin_1983 a întrebat:

As dori si eu sa aflu un numar de telefon dupa nume si adresa... stie cineva, se poate afla? va rog astept un raspuns

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Un numar de mobil nu poti afla, numai daca si-a postat pe vreun site persoara respectiva. Iar un numar de fix, daca este in Romtelecom, poti afla prin cartea de telefoane.

| dannyel86 a răspuns:

Exista baze de date online cu numere in reteaua de telefonie fixa, dar nu stiu cat de actualizate sunt. Verifica initial site-urile oficiale ale furnizorilor. S-ar putea sa gasesti acolo ceea ce cauti. Pentru telefonia mobila nu exista o sursa publica (cu exceptia companiilor, care au tot interesul sa-si faca cunoscute datele de contact).