| Claudiu_Cristea_Andreea_1991 a întrebat:

Ceau vreau sa imi spuneti cum sa procedez i-am gasit iubitului meu un mesaj in telefon din greseala cum ca i-ar fi trimis la altcineva ca (nu putem sa ne vedem te pupi iar ea a trimis raspuns (eram sigura dar in telefon e trecut cu nume de baiat, nu l-am prins sa ma insele sau sa vb la telefon dar nu stiu ce sa fac am sunat cu nr ascuns pe persoana aceea sa vad cine e dar a raspuns dar nu a zis nimic simt ca el ma minte pe mine nu l-am intrebat de mesaj dar nu stiu cum sa aflu cine e, am si un baietel de 2 luni cu el si suntem de 4 ani cu el doar ca nu prea mai facem dragoste cum facem inainte pentru ca nu prea am chef si nu stiu cum sa il fac sa se simta bine,am avut si un lantisor de argint,iar cand m-am intors de la matern nu stiu ce mi-a venit sa il caut si nu l-am gasit si l-am intrebat pe el si mi-a zis ca nu stie unde e,am incredere in el dar simt ca ceva nu e in regula cu mesajul acela cum sa aflu cine e ca daca sun cu numar mi ca poate il suna pe el si poate ca ma intreaba cum as putea sa aflu? sau cum sa il fac sa numai vb cu alta,nu imi da motive nu lipseste dar cateodata merge la bere,nu imi da motive dar eu ca femeie simt ca ceva e la mijloc, nu inteleg ce e cu mesajul acela si ca nu imi gasesc lantisor cum sa aflu de la el va rog astept raspuns cum sa aflu cine e? il iubesc dar sincer nu prea am chef de dragoste, si cum sunt barbati ei nu pot sa stea fara....mai ales noi femeile rabdam..., ASTEPT RASPUNS URGENT

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Daca ii spui de mesaj, risti sa te acuze ca-l controlezi si de aici iese o treaba de toata jena si s-ar putea sa-l si pierzi.Stai mai atenta si tu, o femeie simte cand ceva nu e in regula.Cat despre restul povestii nu stiu ce sa-ti spun...tu trebuie sa stii cum sa-l recaastigi pentru ca-l cunosti, iar daca nu faceti dragoste la varsta asta cand veti face? Ce nu-i dai tu gaseste in alta parte.

| Claudiu_Cristea_Andreea_1991 explică (pentru manuel72):

Da am inteles dar in legatura cu dragostea nu stiu cum sa iti explic ca as face da nu am chef din cauza nasteri mi s-a dus cheful,nu inteleg partea cu sa diu atenta eu vreau sa aflu cine e,cum sa sun ca sa aflu daca e fata tie daca ti-ar fi trimis un mesaj la iubita ta si ai vedea cum ai proceda eu cred ca intr-o relatie nu conteaza doar sexu,si plus de asta o femeie cand naste dupa nastere nu prea are chef,mai ales daca nici parteneru nu face nimic adica vrea dragoste dar nu vine cu nimc cu vorbe cu mangaiere numai femeia sa le faca cum vine asta barbatu vrea sex da trebuie sa fac femeia pasul,as vrea sa treaca uni barbati o data prin nastere ma refer la o sarcina, eu din greseala am gasit mesajul nu il controlez dar am vazut ca are mesaje de la mine primite si nu lea citit si am dat si peste el, tu cum ai reactiona dac ai vedea in telefon la iubita ta (nu putem sa ne vedem te pupi)si primeste raspuns (eram sigura) iar in telefon la el e trecut cu numele de baiat, eu te intreb pe tine ca si la barbati se poate intampla nu numai mie, si plus de asta avem un baietel impreuna
mersi de raspuns eu de asta am apelat ca simt ca ceva e la mijloc.

| manuel72 a răspuns (pentru Claudiu_Cristea_Andreea_1991):

Stii,la mine e diferit, fiecare avem intimitatea lui si ca sa evitam situatii de-astea preferam sa nu umblam unul in telefonul celuilalt.Banuiesc ca daca inregistrezi cartela pe site-ul operatorului telefonic (cosmote, Orange, Vodafone) in viitor ai acces la lista cu apeluri primite si efectuate, mesaje etc.In cazul asta chiar il controlezi. Vrei sa suni la nr ala sa te convingi ca e fata? Ce urmeaza apoi? Esti pregatita pentru ce va urma?

| szivarvany a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa i spui de mesaj pentru ca daca aveti un copil inseamna ca e ceva serios, e dreptul tau sa stii cu cine si de ce isi timte mesaje cu''te pupi'' la alta femeie.Se poate sa nu fie nimic dar daca te iubeste cu adevarat atunci nu ar trebui sa existe riscul sa il pierzi