| kafka123 a întrebat:

As vrea sa cumpar un iphone 6 replica 1:1 ..la pretul de 230 de lei.
telefonul este nou fullbox
merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Da chiar merita sa-l cumperi, cel original costa vreo 1000 de lei(cel mai ieftin).

4 răspunsuri:
| kafka123 explică (pentru udrescuf):

Garantezi pentru functionarea lui?happy

| NGheorghe a răspuns:

Cred ca glumești. Poate ai vrut sa zici: "replica la capacul de la spate". Chinezării sigur găsești si la 30$ (100 lei)
Poate mai repede cumperi un "refurbished" (un recondiționat: schimbat display-ul, o mufa etc)

| OnePiece a răspuns:

Mai bine nu.

Ia-ti si tu ceva mai bun de pe olx ca gasesti.

| Raul_Gergely_1998 a răspuns:

Mai pui 200 si găsești un j3, iphone 6 e un telefon bun însă replică de la chinezii nu e chiar așa strălucită si in 3 săptămâni o să ai probleme cu el