| Bogdanel07 a întrebat:

se merita sa cumpar un iPhone 4s replica?

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu se merita sa cumperi replici in general. Mai bine mai astepti ceva timp si-ti iei originalul cand strangi destui bani.

| Bogdanel07 explică (pentru Ronnix):

M-am uitat pe net si ca aspaect este OK la fel si meniu tot doar camera care este cam mica 1.2 am un dubiu foarte mare. happy?sad

| Stephisorrr a răspuns:

Replicile nu prea sunt utile, iti strici banii degeaba. Banii care ai vrea sa ii dai pe replica aia, i-ai putea folosii in alte scopuri, sau pentru a-ti cumpara alt telefon. Oricum, e alegerea ta.

| RELIABLE a răspuns:

Nu

| aLiaLi a răspuns:

Daca iti doresti un telefon de unica folosinta n-ai decathappy

| livixd a răspuns:

Da se merita sunt foarte frumoase si un prieten tot il scapa p jos si nu are nimica fundita:*?

| Ronnix a răspuns (pentru livixd):

Pai nu mai pateste nimic, ca-i deja praf.

| deea31 a răspuns:

Nu se merita, asteapta mai bine si ia-ti originalul!

| Bogdanel07 explică:

De ce nu se merita? care ar fi problema cu el?