| Hopeless97 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon. Am de ales intre Nokia e6, Nokia e7 si BlackBerry bold 9900. pe care mi l-ati recomanda?happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefoanele acestea sunt la FEL de performante - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=157,148,1104

În funcţie de ce anume te interesează mai mult la un telefon şi de aspectul acestuia, îţi alegi ORICARE dintre ele.

Totuşi, eu recomand un Nokia!

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

E6. E comod si e Nokia.

| supermamici a răspuns:

Smartphone-ul Blackberry bold este un telefon de business, are alt target decat celelalte doua telefoane: Un review despre bold vezi aici: http://timez.ro/blackberry-bold-9900-touch/

| layla98 a răspuns:

BlackBerry bold 9900 are un coleg de al meu, e tare

| 23paputsa23 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda BlackBerry bold 9900.winking

| pandossssssss a răspuns:

E7.