| DarkOnix a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon pana in maxim 1200 de lei de "gaming" ce imi recomandati?(nu Samsung A3)

6 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Iti recomand xiaomi mi3, cred ca inca se gaseste la pcgarage/eMAG.
Chiar daca este fabricat in china se tine destul de bine in picioare si are configuratie de top.Detin acest telefon si sunt incantat de el

| Domino2018 a răspuns (pentru Domino2018):

Mai faci rost de 100 si ai un super-tel happy

| DarkOnix explică (pentru Domino2018):

Nu imi place s4, am testat si sincer, dupa parerea mea, si S3 e mai bun

| mari9999 a răspuns:

Vrei nou sau la mana a doua?

| mari9999 a răspuns (pentru mari9999):

Daca vrei la mana a doua ai putea sa gasesti HTC one m8, dar nu iti recomand ca va arata impecabil la 1200 lei