| loveandkiss a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon pana in 700 lei,care sa aiba android. Voi ce telefon imi recomandati, care sa se potriveasca cu ce am descris mai sus?

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Iti recomand un galaxy ace la banii astia, in niciun caz galaxy mini!

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Samsung Hello Kitty :) http://timez.ro/samsung-s5360-galaxy-y-hello-kitty/ sau mai strangi un pic si iei un telefon puternic cum e Allview p4 duo http://timez.ro/telefon-allview-p4-duo/

| Razvanp69 a răspuns:

LG Optimus L7. Altceva nu ai ce sa gasesti la liber si cu performante bunewinking

| Kosmin19 a răspuns:

Pai. un Samsung Galaxy Mini este destul de bun si cu android

| y0nutz3ly a răspuns:

Htc desire c

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand Samsung galaxy mini 2.

| NicuBoss a răspuns:

Sall pai sunt multe telefoane dar eu iti recomand Samsung galaxy mini 1 si 2(depaseste un pic suma) si iti mai recomant ZTE racer2 (ZTE racer2 costa in jur de 370 ron)