| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce model... voi ce imi recomandati? preferintele mele ar fi:-un telefon modern si util
-si sa se potriveasca cu. stilul unei adolescente!
multumesc
funda

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Eu zic ca Nokia e cea mai buna marca dintre cele accesibile la pret, eu am Nokia 6303 clasic e foarte bun elegant cu carcasa de metal, e mai rezistent decat plasticele si tot odata e foarte usor desi e metalica, e dragut si fin, stie multe are camera de 3, 2megapixel, are cea mai lunga durata de baterie incarcata dintre celelalte, pe mine ma tine bateria mai mult de o saptamana. si vorbesc destul la el mai ales pe difuzor cand am mainile ocupate, e usor de lucrat cu tastatura e foarte rezistent mi-a fost trantit de pereti din greseala si nu a patit absolut nimic desi era tot imprastiat de am crezut ca nu mai adun decat cioburi de ecran, deci e fain mie imi place si nu l-as schimba cu alte fite care se strica repede, este in varianta neagra si gri inox dupa mine e un tel de calitate( seamana cu 6300cred dar e diferenta de "inteligenta"intre ele )eu asta ti l-as recomanda e pentru toate varstele elegant si sic pentru femei de afaceri, cool pentru adolescente happysper sa iti placa si tie si nu e foarte scump, merita tot efortul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand din gama Nokia.
Pa, pa.

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Eu ti.as recomanda un LG KS360. E foarte dragut si nici nu este scump:-)
Uite un site de unde ti. l poti comanda[E de incredere de aici mi l.am luat si eu] sau poti gasi alte modele de telefoane care iti plac
Site: Www.Telefonultau.eu
Link cu telefonul: http://telefonultau.eu/products/LG-KS360-Pink.html
Ps: Sunt si alte culori [Gri, Rosu, Roz, Albastru.]

| perry_8917 a răspuns:

Pai depinde si de bugetul in care vrei sa te incadrezi. Daca iti permiti poti sa iti iei un iPhone 3G, arata foarte cool si oricine il recunoaste.Pentru un buget mai moderat ar merge un Samsung corby, de asemenea foarte cunoscut sau daca vrei sa mai urci putin un Samsung galaxy S ar fi super ca si functii(filmare in HD etc.)

| sexycutza a răspuns:

Smasung 5230

| sakura_7121 a răspuns:

Pai un LG touch