| alexandru2811 a întrebat:

As vrea un telefon nou si nu stiu din care sa aleg:un Samsung ori un elg? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Sunt cam la fel. gaseste un model care sa iti placa. oricum, inainte de asta, gandeste-te la pretul de intretinere al telefonului. repet: daca dai de terra un Samsung S, iti poti lua linistit altul. sunt scumpe in draci piesele. touch+display. la LG sunt mult mai mici. deci. depinde ce iti place

8 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Elg?
Asa crezi ca se scrie?
M-ai facut sa rad.
Multumesc si Paste Fericit.

| maryusmono a răspuns:

Samusung cu siguranta. Ce buget ai?

| Klaudiu214 a răspuns:

Samsungwinking

| OhGodWhy a răspuns:

Samsung

| StefaniaM a răspuns:

Samsung

| Teufelchhhen a răspuns:

Poi.
Amn2 sunt bune.
Eu am un LG.
Un prieten de-al meu are Samsung si TOTUL merge mai bine la mine.
*Desigur sunt amn2 smartphone`uri
SAlut!

| BayatStylat a răspuns:

Parerea mea este ca samsungul domina cel mai bun si mai rezistent telefon este Samsung acum nu spun ca nu sunt bune si alte telefoane dar samsungul are ff bune funtiile asta depinde si ce model ai. Team indruma sa iti iei un Samsung galaxy mini 2 ori S2 sau altele in ziua de azi au aparut multe modele la pret de criza. Baftaa!

| sTiLLzOr a răspuns:

Eu ti-as sugera un Samsung, acum depinde de buget big grin