| Rax a întrebat:

Ati achizitionat noul Nokia 3310, varianta 2017? sunteti multumiti de durata bateriei, asa cum ii face reclama?

4 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Am cumparat un Nokia 3310 din 2017 si merge ok, isi face treaba.

| denisamaria1975 a răspuns:

Salut, am cumparat acum 3 saptamani un Nokia 3310 albastru si are si dual sim. Eu sunt foarte multumita de el este foarte util si merge super bine. Nu ma asteptam sa functioneze asa de bine cum era varianta mai veche. Eu iti recomand, mi-e imi place si sunt foarte multumita. Daca vrei iti las varianta de unde am cumparat-o eu: https://www.quickmobile.ro/......tru-168895

| Rax explică (pentru denisamaria1975):

Buna,in reclama spune ca bateria tine pana la 1 luna nevorbit. de 3 sapt de cand l ai cumparat la care saptamana l ai incarcat?

| Rax explică (pentru denisamaria1975):

Am comandat azi de pe site ul Vodafone, e 223 ron cu transport inclus, dar ma interesa bateria.