| dana272012 a întrebat:

Au trecut aproape doua luni si tot nu am reusit sa remediez problema si revin, va rog sa ma ajutati daca se poate,am mare nevoie de accesul la email.
Am un iphone 4, am versiunea iOS7 si nu ma lasa sa ma conctez pe email! dupa ce introduc datele imi zice Server Indisponibil cand vreau sa ma conectez.
Am incercat si varianta cu stergerea istoricului de pe Safari,am restatat, m-am deconectat de pe email de pe toate calculatoarele, va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| alinbogdann a răspuns:

Fa-ti update la ultima versiune de soft.